Vyzkoušet webhosting zdarma

Vážení zákazníci,

těší nás váš zájem o služby na profitux.cz. Nepochybně potřebujete moderní, rychlé a bezchybné webhostingové služby a to bychom vám chtěli ze všech sil poskytnout. Jelikož nové objednávky už nenabíráme, tak doporučíme služby u našeho partnera Stable.cz. Tento partner vlastně pro náš profitux.cz služby nějakou dobu spravuje, tak víme, že jej můžeme s klidným srdcem doporučit i vám.

Vyberte si některou z variant a rovnou můžete provést objednávku. Ta už nečeká na schválení a ihned je služba aktivována. Můžete dokonce zařídit vše včetně registrace domény. K některým variantám je registrace na první rok dokonce zdarma. Máme pro vás i slevu 50 % na první fakturační období pro webhostingové služby. Stačí do objednávky zadat kód profi-stable.

Věříme, že si vyberete.

Tým profitux.cz.

Kontakt Kontakt


Informace: info@profitux.cz
Pro zákazníky: podpora@profitux.cz

Poslední novinka Poslední novinka

25.6.2019

Vážení zákazníci,

dovolujeme si vám oznámit, že společnost profitux s.r.o. k 30. 6. 2019 ukončuje provoz Free hostingu a od této doby běží tříměsíční výpovědní lhůta pro hostingy ve Free variantě. Z tohoto důvodu dojde k 1. 10. 2019 ke smazání všech souborů, které budou v té době na serverech profituxu uložené.

Rádi bychom pro vaše domény doporučili přechod na službu Endora.cz, která se webhosting zdarma specializuje.

Administrace Administrace

      Nevím heslo