Popis VPS multihosting

Služba VPS multihosting je určena náročnějším uživatelům, kteří chtějí webhosting pro větší počet domén za jednotnou cenu, nebo vlastní garantovaný výkon pro svůj web.

Cena služby VPS multihosting se odvíjí dle zvolené výkonové konfigurace, kterou si vyberete při registraci. Cena základní konfigurace (CPU 12,5%, 1GB RAM, 50GB HDD) je stanovena na 650 Kč / 30 dní.

Na zvolené výkonové konfiguraci můžete mít neomezený počet hostujících domén za jednotnou cenu. Limituje vás pouze zvolený výkon, který je vám po celou dobu služby garantován. Hostované domény jsou od sebe plně odděleny a každá získává svůj přístup do administračního rozhraní PFTadmin.

Máte možnost volby jedné z 8 druhů konfigurace. Od základní CPU 12,5%, 1GB RAM, 50GB HDD po konfiguraci pro náročné CPU 100%, 8GB RAM, 400GB HDD. Typ konfigurace si můžete vybrat při registraci.

Výhody služby VPS multihosting

  • Možnost hostingu neomezeného počtu domén.
  • Vlastní veřejná IP adresa.
  • Individuálnější nastavení PHP.
  • Bezproblémové spuštění webových prezentací náročných na výkon.
  • Možnost instalace vlastního SSL certifikátu pro HTTPs.

Nepotřebujete některé z parametrů multihostingu? Sdělte nám je a napište si o slevu.

Konfigurace hostujícího HW

Procesor: Intel Core 2 Quad 2.66GHz
Paměť: 8 GB 800Mhz

Nenašli jste Vámi požadované informace?

Neváhejte a napište nám. Rádi Vám informace sdělíme.

Kontakt Kontakt


Informace: info@profitux.cz
Pro zákazníky: podpora@profitux.cz

Poslední novinka Poslední novinka

18.5.2018

Profitux.cz je na GDPR připraven

V souvislosti s nařízením Evropské unie 2016/679/EU (GDPR) jsme pro vás připravili úpravu dokumentů tak, aby naše služby vyhověly tomuto nařízení. Všechny změny jsou již popsané na našich stránkách www.profitux.cz a platné od 25.5. 2018

  1. Upravili jsme dokument Smlouva o poskytování webhostingových služeb a registraci doménových jmen - Všeobecné smluvní podmínky.
  2. Připravili jsme vzor Smlouvy o zpracování osobních údajů.
  3. Vytvořili jsme dokument Zásady ochrany osobních údajů, ve kterém je jasně uveden důvod a způsob nakládání s vašimi osobními údaji.

Administrace Administrace

      Nevím heslo