Novinky

4.10.2009

Spustili jsme službu virtualních privátních serverů (VPS). Registrujte se na adrese http://www.profitux.cz/klasik-vps/. Pokud máte jakýkoliv dotaz, neváhejte nás kontaktovat na emailu podpora@profitux.cz

18.9.2009

Na placeném webhostingu byl spuštěn nový systém logů. Využíváte-li access, nebo error logy, nově je naleznete v adresáři "_logs", který se nachází na úrovni adresáře "www". Zde jsou přehledně rozdělovány na dny dle data.

17.8.2009

Připojte se k nám na facebooku a získejte zajímavé informace ze světa hostingu: http://jdem.cz/bxex5

14.8.2009

Dovolujeme si vas upozornit, ze ke dni 1.9.2009 dojde v systemu plateb a fakturaci placeneho hostingu k nasledujicim zmenam:

- Pri odeslani prvniho upominkoveho mailu (14 dni pred vyprsenim predplatneho) bude automaticky vygenerovana vyzva k platbe za prodlouzeni hostingu na 1 rok.

- Delku predplatneho si muzete zmenit v administraci PFTadmin v sekci Osobni informace.

- Pri rucnim generovani vyzvy k platbe v PFTadminu jiz neni nutne zadavat presnou castku. Pouze si vyberete jedno z nabizenych casovych obdobi a castka bude automaticky vypocitana.

- Cena za placeny hosting nyni cini 75 Kc bez DPH (puvodni cena 75 Kc s DPH).

29.1.2009

V administraci PFTadmin v sekci emaily je nyní možné zadávat do Black a White Listu i celé domény (formát zápisu: @domena.tld).

Kontakt Kontakt


Informace: info@profitux.cz
Pro zákazníky: podpora@profitux.cz

Poslední novinka Poslední novinka

25.6.2019

Vážení zákazníci,

dovolujeme si vám oznámit, že společnost profitux s.r.o. k 30. 6. 2019 ukončuje provoz Free hostingu a od této doby běží tříměsíční výpovědní lhůta pro hostingy ve Free variantě. Z tohoto důvodu dojde k 1. 10. 2019 ke smazání všech souborů, které budou v té době na serverech profituxu uložené.

Rádi bychom pro vaše domény doporučili přechod na službu Endora.cz, která se webhosting zdarma specializuje.

Administrace Administrace

      Nevím heslo