Novinky

10.5.2010

Během víkendu došlo k přesunům serverů do nové stabilnější serverovny. S tímto krokem bylo nutné změnit IP adresy jednotlivých serverů. Pokud jste uživatelé placeného hostingu a spravujete si sami A záznamy v DNS, nebo se vzdáleně připojujete k DB pomocí IP, je potřeba změnit IP na novou - podle údajů na stránce serverů. V případě dotazů nás kontaktujte na našem e-mailu.

15.2.2010

Nyní máte možnost editovat své fakturační údaje a dealerské ID přímo v administraci PFTadmin.

4.2.2010

Vyhověli jsme žádostem uživatelů a na všech severech jsme povolili rozšíření cURL. Viz. phpinfo() http://www.profitux.cz/servery/.

2.2.2010

Tak a je to tu, spustili jsme pro Vás nové webové stránky! Ať se Vám s nimi dobře pracuje :-) http://www.profitux.cz

18.1.2010

Od dnešního večera využíváme platebního systému PayPal. Své služby tedy můžete platit kreditní kartou, nebo pomocí svého vlastního PayPal účtu. Formuláře pro platbu jsou k nalezení v sekci Informace - Platba.

Kontakt Kontakt


Informace: info@profitux.cz
Pro zákazníky: podpora@profitux.cz

Poslední novinka Poslední novinka

25.6.2019

Vážení zákazníci,

dovolujeme si vám oznámit, že společnost profitux s.r.o. k 30. 6. 2019 ukončuje provoz Free hostingu a od této doby běží tříměsíční výpovědní lhůta pro hostingy ve Free variantě. Z tohoto důvodu dojde k 1. 10. 2019 ke smazání všech souborů, které budou v té době na serverech profituxu uložené.

Rádi bychom pro vaše domény doporučili přechod na službu Endora.cz, která se webhosting zdarma specializuje.

Administrace Administrace

      Nevím heslo