Novinky

21.7.2011

Pro živou komunikaci s naší technickou podporou je nyní možné využívat online podporu v pravé dolní části našich stránek.

19.7.2011

Došlo ke změně ceny u reklamy za proklik na 0.40Kč a plánovanému zrušení dealerského systému.

1.1.2011

Zbývá již jen půl roku na využití našeho dealerského systému. Přiveďte také klienta na náš webhosting a získejte zdarma kredity do reklamního systému.

10.5.2010

Během víkendu došlo k přesunům serverů do nové stabilnější serverovny. S tímto krokem bylo nutné změnit IP adresy jednotlivých serverů. Pokud jste uživatelé placeného hostingu a spravujete si sami A záznamy v DNS, nebo se vzdáleně připojujete k DB pomocí IP, je potřeba změnit IP na novou - podle údajů na stránce serverů. V případě dotazů nás kontaktujte na našem e-mailu.

15.2.2010

Nyní máte možnost editovat své fakturační údaje a dealerské ID přímo v administraci PFTadmin.

Kontakt Kontakt


Informace: info@profitux.cz
Pro zákazníky: podpora@profitux.cz

Poslední novinka Poslední novinka

18.5.2018

Profitux.cz je na GDPR připraven

V souvislosti s nařízením Evropské unie 2016/679/EU (GDPR) jsme pro vás připravili úpravu dokumentů tak, aby naše služby vyhověly tomuto nařízení. Všechny změny jsou již popsané na našich stránkách www.profitux.cz a platné od 25.5. 2018

  1. Upravili jsme dokument Smlouva o poskytování webhostingových služeb a registraci doménových jmen - Všeobecné smluvní podmínky.
  2. Připravili jsme vzor Smlouvy o zpracování osobních údajů.
  3. Vytvořili jsme dokument Zásady ochrany osobních údajů, ve kterém je jasně uveden důvod a způsob nakládání s vašimi osobními údaji.

Administrace Administrace

      Nevím heslo